Slide background

Mecz piłki siatkowej Uczniowie - Absolwenci

Pierwszy mecz w siatkówkę Uczniowie – Absolwenci odbył się 20 września z inicjatywy Łukasza Hetmańskiego, absolwenta z poprzedniego roku szkolnego. Mecz stał na wysokim poziomie dostarczając wielu emocji zawodnikom i zgromadzonej publiczności.
Mecz Uczniowie Absolwenci_8

Spotkanie absolwentów z uczniami było okazją do sportowych wspomnień minionych lat oraz promocji siatkówki wśród uczniów klas pierwszych. W siatkówce nasze drużyny zawsze osiągały wysokie wyniki w rywalizacji szkół powiatu nowotarskiego. Reprezentowały również powiat w rozgrywkach rejonowych.

Absolwenci wystąpili w składzie: Łukasz Hetmański, Patryk Michalak, Adam Janiszewski, Dawid Wnęk, Michał Fifański, Rafał Gwiżdż. Uczniowie grali w składzie: Marcin Łowas, Michał Stasik, Kamil Janus, Łukasz Mikłusiak, Robert Janowiak, Eryk Grzybacz, Szymon Buszta.

Po wygranych pierwszych dwóch setach przez Absolwentów i wskazówkach udzielonych przez Pana Wojciecha Janiszewskiego Uczniowie przystąpili do odrabiania strat i wygrali kolejne dwa sety. W decydującym piątym secie walka była zacięta do ostatnie piłki. Set zakończył się wygraną Uczniów 17:15 a cały mecz wynikiem 3:2.