Slide background

Wręczenie medali w rozgrywkach szkolnych

Uroczystym wręczeniem medali zakończono rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i piłce nożnej chłopców o mistrzostwo szkoły. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem i dostarczyły wiele emocji.
medale_4

W rozgrywkach międzyklasowych dziewcząt w piłce siatkowej wzięły udział 4 reprezentacje klas: I a, II a, III ac, III b. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce kolejny, trzeci raz na najwyższym podium stanęła reprezentacja klasy III b, drugie miejsce zajęła klasa I a, a trzecie łączona reprezentacja klasy III a i III c

Finał turnieju piłkarskiego połączony został z obchodami pierwszego dnia wiosny, dzięki czemu wszyscy uczniowie mogli dopingować swoich faworytów. Do finału awansowały drużyny z klasy 3 c oraz 4 c. Bardzo interesujący mecz, który obfitował w wiele ciekawych akcji podbramkowych zakończył się zwycięstwem klasy trzeciej Technikum (2:1). Trzecie miejsce zajęli uczniowie z klasy 2 c pokonując drugą drużynę klasy 4 c.