Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcesz być".

Powyższy cytat doskonale pasuje do dzisiejszego dnia, który otwiera nowy rok szkolny. Dla wielu uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów jest to ważny i trudny moment, ale  jednocześnie daje on nowe możliwości rozwoju, przynosi ciekawe znajomości. Z każdym nowym rokiem szkolnym wiążemy jakieś nadzieje, plany czy marzenia, ufając, że uda się zrealizować czy osiągnąć choćby część z nich. Potrzeba do tego wytrwałości i dużo pracy, ale kiedy ma się na uwadze własny rozwój, inwestycję w swoją przyszłość to podejmowany trud przychodzi łatwiej.

Wydarzenie rozpoczęcia nowego roku szkolnego uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Lipnica Wielka - Mateusz Lichosyt oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych - Marzena Michalak, którzy przekazali uczniom dużo słów zachęcających do pracy i życzenia zdania matury, podkreślając przy tym, ze choć czasy, w których przyszło zawalczyć o swoją przyszłość nie są łatwe, to warto to robić bez względu na to, co przyniosą nam kolejne miesiące. Przyłączając się do tych życzeń, pragniemy jako nauczyciele i wychowawcy zapewnić Was, że pomożemy Wam w edukacyjnych trudach, wspierając merytorycznie i duchowo.