Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Godziny otwarcia


 

Poniedziałek
 730 – 1500
 Wtorek
 730 – 855 
940 - 1515
 Środa
 800 - 1515
 Czwartek
 730 - 1500
 Piątek
 730 - 1405

 

Oferta


Księgozbiór naszej biblioteki liczy prawie 5300 tomów. Oferujemy bogaty wybór książek oraz innych dokumentów przydatnych uczniom i nauczycielom. Główny trzon stanowią lektury szkolne oraz literatura młodzieżowa i popularnonaukowa. Gromadzimy także encyklopedie, atlasy, słowniki, leksykony, poradniki, a także zbiory audiowizualne (płyty, kasety video). Ponadto do dyspozycji młodzieży są dwie czytelnie. Jedną z nich jest czytelnia multimedialna z dostępem do Internetu. W drugiej znajduje się telewizor z odtwarzaczem DVD i magnetowidem – można więc obejrzeć ciekawy film fabularny lub popularnonaukowy.
 
Jesteśmy jedyną pracownią szkolną wyposażoną w wygodną kanapę i fotele, na których można się rozsiąść z dobrą lekturą w ręku i… zapomnieć o całym świecie:)
 
Organizujemy ciekawe imprezy, np. Urodziny Biblioteki lub Dzień Pluszowego Misia. Dodatkową ofertą jest nauk nowych technik rękodzielniczych. Powstają tu dzieła szydełkowe, obrazki igłą malowane jak również praktyczna odzież wydziergana na drutach.                                             

 

  bibli2bibli3szkola1