Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dla klas pierwszych pierwsze dni września były wyjątkowo stresujące.  Nowa szkoła, nieznani nauczyciele, nowi koledzy. Nie od dziś wiadomo, że nic bardziej nie ułatwia wzajemnego poznania się i odnalezienia swojego miejsca w grupie jak wspólnie spędzony czas.
Doskonałą okazją do tego była obóz integracyjny, który organizowany jest w naszej szkole co roku. Trzeba przyznać, że w tym roku również cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży. Na wspólny wyjazd nad polskie morze wybrały się dwie pierwsze klasy. W programie obowiązkowo pojawiło się  zwiedzanie Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Helu- pięknego miasteczka położonego na Cyplu Mierzei Helskiej, ale także ognisko czy wyjście do kina oraz wspólne  gry i zabawy na plaży. Oprócz aktywnego poznawania północnych krańców naszego pięknego kraju uczniowie wzięli udział również  w warsztatach profilaktycznych związanych z uzależnieniami. Wspólnie wykonywali plakaty promujące zdrowy tryb życia, wolny od używek, a także przygotowali krótkie przedstawienie ukazujące skutki życia w nałogu nikotynowym.
Wyjazdowi sprzyjała przede wszystkim piękna pogoda, która w znaczącym stopniu wpływała na dobre nastroje wszystkich uczestników tej wspaniałej wyprawy. Tydzień, który młodzież spędziła na drugim końcu Polski to czas, który pozwolił lepiej się poznać, a także odpocząć przed trudami, które czekają ich w nowym roku szkolnym.