Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

W dniu 16 kwietnia uczniowie klas maturalnych wraz z opiekunami uczestniczyli w wyjeździe do Częstochowy. Przedmaturalne czuwanie modlitewne połączone było ze zwiedzaniem  Stadionu Śląskiego. W Chorzowie uczniowie zapoznali się z historią stadionu, jego znaczeniem dla lokalnej społeczności oraz ważnymi wydarzeniami sportowymi, które odbyły się na jego trybunach.

Wizyta na Jasnej Górze umożliwiła maturzystom chwile duchowej refleksji, modlitwy, poznanie kultury i historii tego wyjątkowego miejsca. Jednodniowy wyjazd do Częstochowy był doskonałą okazją do odpoczynku przed egzaminem dojrzałości. Atmosfera wyjazdu była pełna pozytywnej energii, a uczniowie mieli okazję spędzić czas poza murami szkoły.

 Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/paihK7kq1J5D57PB7