Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nasza szkoła średnia  w dniu 25 marca zamieniła się królestwo Shreka podczas wyjątkowego Dnia Otwartego, który zapewnił wszystkim uczestnikom niezapomnianą dawkę zabawy.

Klasy - zgodnie z nauczanym przedmiotem -  zamienione zostały w miejsca wędrówki bohaterów bajki. Ósmoklasiści z innych szkół mogli  zwiedzić bagno Shreka - sala biologiczna,  bar Shreka - sala języków obcych, a nawet jaskinia smoka i więzienie księżniczki Fiony, które mieściły się w pracowni budowlanej. W każdej z sal wykładowych odwiedzający rozwiązywali zagadnienia problemowe związane z przedmiotem,  a za poprawne wykonanie zadania otrzymywali shrekowe banknoty, które mogli zamienić na koktail Shreka. 

Niezapomnianym doświadczeniem była wizyta w jaskini smoka, gdzie odpowiednia sceneria - wiszący most - oraz gra świateł i mroku wprawiały uczestników w  nastrój grozy i tajemniczośći.

Dzień Otwarty w Lipnicy Wielkiej był niezapomnianym połączeniem edukacji, zabawy i magii świata Shreka. To było coś więcej niż szkolna impreza, to niezapomniana podróż do krainy marzeń, którą dla Ósmoklasistów przygotowali uczniowie lipnickich szkół Technikum i Liceum. Już dawno w naszej szkole społeczność nie doświadczyła takiej integracji jak przy organizowaniu Dnia Otwartego.