Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Spotkanie koordynatorów Projektu Math4u3

Trzecie międzynarodowe spotkanie koordynatorów projektu odbyło się w dniu 14 listopada 2023 roku w naszej szkole. W spotkaniu wzięło udział sześciu gości z Czech i ze Słowacji oraz czterech nauczycieli z naszej szkoły tj. Pani Bożena Janowiak, Pani Zofia Lichosyt, Pani Magdalena Dutka oraz Pani Kinga Michalak. Dyrektor Wojciech Janiszewski wraz z przedstawicielami władz Gminy Lipnica Wielka przywitał przybyłych gości i wręczył im drobne upominki.

Celem spotkania było podsumowanie wykonanej do tej pory pracy w Projekcie, omówienie dalszych planów pracy metodyków, tłumaczy i pracowników technicznych, wyjaśnienie ewentualnych problemów, przedstawienie przykładów promocji Projektu przez wszystkie partnerskie szkoły, omówiono budżet przeznaczony na dalsze działania projektowe.

W trakcie spotkania zaprezentowano filmik promocyjny przygotowany przez uczniów klasy 3d Technikum, który zamieszczony jest na kanale YouTube.