Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Mistrzostwa powiatu w siatkówce

W dniach 5 i 6 marca szkoły średnie z Rabki Zdroju I LO i ZS oraz ZS z Jabłonki i nasza szkoła z Lipnicy Wielkiej rywalizowały w rozgrywkach sportowych o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Rabka Zdrój. Zawody były eliminacją do rozgrywek na szczeblu powiatu. Walka była zacięta, a poziom umiejętności wyrównany – zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli trzecie miejsce, dziewczęta wyższą lokatę przegrały minimalnie z ZS Jabłonka w tie-breaku rozgrywanym aż do stanu 21:19, gdzie drużyna miała kilka piłek meczowych, które mogły dać nam zwycięstwo. Dlatego serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom i reprezentantom, którzy pokazali ogromnego ducha walki.

Wierzymy, że następne zawody będą jeszcze bardziej emocjonujące, bo nasi uczniowie postanowili intensywnie trenować, aby wywalczyć wyższe miejsca.