Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Do XIX Turnieju Walentynkowego Par Niekoniecznie Zakochanych zgłosiło się 15 par (dziewczyna i chłopiec), co w porównaniu z ostatnimi latami jest rekordową frekwencją. Po zaciętych dwurundowych eliminacjach, które rozegrano systemem pucharowym, do finałów awansowały 4 pary. Ze względu na ferie zimowe finały nie odbyły się w Dzień Świętego  Walentego, lecz dopiero początkiem marca. Uczniowie całej szkoły kibicowali swoim faworytom. Po emocjonujących spotkaniach półfinałowych i finałowych, w których zawodnicy z zaangażowaniem i poświęceniem „walczyli o każdą piłkę”, pierwsze miejsce wygrała para: Natalia i Patryk (4b, 5d) pokonując w finale 2:0 parę:  Justyna i Krystian (4b, 1a).  Trzecie miejsce, po bardzo zaciętej rywalizacji, wygrywając 2:1 z najmłodszą parą turnieju Julitą i Szymonem (klasy 1a i 1d),   wywalczyła para: Karolina i Adrian (2a, 2d). Zwycięskie pary zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Za rok zapraszamy na kolejny XX turniej, będzie szansa na rewanż.