Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Małopolska Chmura Edukacyjna- nowy model nauczania.

certyfikaty MCHEW dniu 25 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, w Sali Sesyjnej odbyła się uroczystości wręczenia certyfikatów ukończenia cyklu szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna - nowy model nauczania. Wśród nauczycieli, którzy ukończyli to szkolenie są również nasi nauczyciele matematyki, panie Bożena Janowiak i Zofia Lichosyt.

 https://www.youtube.com/watch?v=R__y1nqlmfk

W uroczystości wręczenia certyfikatów - obok Wicemarszałka Województwa Małopolskiego odpowiedzialnego za edukację, Edwarda Czesaka – wzięli udział również m.in.  Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. rozwoju, prof. dr hab. Dorota Malec, Prorektor Uniwersytetu Pedagogicznego  ds. studenckich, prof. dr hab. Katarzyna Potyrała oraz Pan Krzysztof Głomb – Prezes Zarządu Stowarzyszenia MIASTA W INTERNECIE. W imieniu naszych zapracowanych „matematyczek”, (które w tym czasie przebywały na kolejnym szkoleniu w ramach projektu Międzynarodowy  Klaster Gimnazjalny G13 na Słowacji) dyplomy, drobne upominki i gratulacje dla nauczycielek z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Edwarda Czesaka odebrał dyrektor Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej Wojciech Janiszewski. Serdecznie gratulujemy!