Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

03 IX 2012 r. - Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

rozp1

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego rozpoczęło się mszą św. w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty, sprawowaną przez ks. Piotra Studnickiego. Piękną oprawę mszy św. stanowiły pieśni w wykonaniu scholi pod kierunkiem pana Michała Piwowarczyka.

Po mszy św. odbyło się uroczyste spotkanie w szkole połączone z upamiętnieniem rocznicy wybuchu II wojny światowej. Szczególne powitanie skierowane zostało do uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Naukę w naszej szkole rozpoczyna 68 uczniów. W klasach maturalnych kształcić się będzie 59 uczniów.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego uświetnił swoją obecnością wójt naszej Bogusław Jazowski, który wręczył Panu Janowi Kulidze akt powołania na kolejną kadencję po wygranym konkursie na stanowisko dyrektora ZSO w Lipnicy Wielkiej. Młodzieży i nauczycielom życzył wielu sukcesów zapewniając o wsparciu władz gminy w podejmowanych działaniach.

Bieżący rok szkolny będzie dla nas kolejnym dużym wyzwaniem po sukcesach egzaminacyjnych. Kontynuowana będzie realizacja kilku projektów zewnętrznych w tym m. in. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, „Matematyka reaktywacja”, „Śpiewająca Polska”.