Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

15 X 2012 r. - Dzień Edukacji Narodowej

den2012-3„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić” - pod takim hasłem w naszej Szkole 15.10.2012 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej,  została przygotowana przez uczniów klasy I a, I b, II a, II c, III c, IV c oraz mgr Teresę Baniowską, mgr Jadwigę Oskwarek i mgr Dorotę Polaczek.  

W  części kabaretowej  nauczyciel i uczeń zostali przedstawieni jako wieczni antagoniści złączeni niewidzialną nicią wiedzy, którzy żyć bez siebie nie mogą. Jak zawsze zawierała ona sporą dozę humoru, dlatego zarówno uczniom jak i szanownym nauczycielom uśmiech nie znikał z twarzy.

W drugiej części uczniowie wyrazili swoje podziękowanie za trud, poświęcenie i cierpliwość, a także   złożyli nauczycielom oraz wszystkim pracownikom Szkoły życzenia pomyślności, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia.

Akademię uświetnił koncert uczniów z klasy II a, III a, III c oraz IV c. Wspaniale wykonujący piosenki z repertuaru Anny Jantar.

Uroczystości została zakończona wręczeniem nauczycielom i pracownikom Szkoły przepięknych bukietów z róż wykonanych z kolorowych jesiennych liści  przez uczennice z klasy I b.