Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Gminny Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy

IMG 1482W dniu 17 grudnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół recytowali i gawędzili podczas XXVII Gminnego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej. Gabriela Pakos, Wiktoria Michalak, Patrycja Scechura oraz Dawid Machaj to uczniowie, którzy podczas tego konkursu zostali wytypowani do dalszego etapu i zmierzą się z rówieśnikami z innych regionów województwa małopolskiego w Białym Dunajcu już 23 stycznia 2020 r. Swoim udziałem w konkursie udowodnili, że mowa przodków, która płynie prosto z ich serc może być powodem do dumy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

 

więcej na: http://www.lipnicawielka.pl/index.php/kulturalne/item/2617-recytatorzy2019