Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nagrody dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej.

IMG 1852Tradycją naszych szkół jest uroczyste nagradzania młodzieży wyróżniającej się w nauce. Uroczystość taka odbywa się po każdym okresie roku szkolnego. 3 marca Wójt Gminy Mateusz Lichosyt wraz z Dyrektorem Wojciechem Janiszewskim wręczyli szkolne stypendia za wysokie wyniki w nauce 20 uczniom liceum i technikum. Równocześnie gratulacje i dyplomy uznania odebrali uczniowie otrzymujący w tym roku stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Każda taka uroczystość jest również okazją do podsumowania pracy dydaktycznej i osiąganych wyników zarówno w szkole jak i na egzaminach zewnętrznych. Wójt Gminy Mateusz Lichosyt z wielkim uznaniem podkreślił wysokie wyniki maturalne osiągane przez uczniów naszego Liceum i uzyskanie w tegorocznym ogólnopolskim XXII Rankingu Szkół Perspektyw tytułu „Brązowej Szkoły 2020”, który jest ogólnopolskim znakiem jakości szkoły. Życzył całej społeczności dalszych sukcesów i zapewnił o  wsparciu samorządu gminnego w dalszym rozwoju szkoły.

Stypendium Premiera otrzymują:

Spyrka Kamila                          II a

Wnęk Damian                           IV c

 

Szkolne stypendia otrzymali

Baliga Joanna                          I a

Kłósek Justyna                        I a

Wojtusiak Marzena                 I a

Karkoszka Klaudia                 I b

Bandyk Natalia                      II a

Gąbarczyk Sylwia                  II a

Gwiżdż Kamila                      II a

Łuka Julia                              II a

Szewczyk Wioletta                II a

Kobroń Kamila                      III a

Lichosyt Karolina                  III a

Matera Judyta                        III a

Mentel Zuzanna                    III a

Sobczak Natalia                    III a

Stopiak Krystian                   III a

Szczechura Patrycja              III a

Dziubek Jakub                       II c

Ludziński Piotr                      II c

Marzec Michał                      II c

Stopiak Adam                       II c