Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Mistrzynie Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój

IMG 1908

Licealiada Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w piłce siatkowej dziewcząt tradycyjnie odbyła się w naszej hali sportowej i zakończyła się wielkim sukcesem naszych dziewcząt. Mecze dostarczyły kibicom wiele emocji i do samego końca ważyły się losy mistrzostwa ponieważ 3 drużyny miały po dwa zwycięstwa i jednej porażce. O ostatecznej kolejności zdecydował bilans setów a tu nasze dziewczyny okazały się zdecydowanie najlepsze. Wielkie gratulacje należą się zarówno drużynie jak i trenerowi panu Wojciechowi Janiszewskiemu. Nasza drużyna awansowała do rozgrywek powiatowych.

Ostateczna kolejność:

  1. Zespół Szkół w Lipnicy Wielkiej
  2. Zespół Szkół w Rabce- Zdroju
  3. Zespół Szkół w Jabłonce
  4. I Liceum Ogólnokształcące w Rabce-Zdroju

Skład zwycięskiej drużyny:

Danielewicz Gabriela

Gwiżdż Kamila

Janowiak Anna

Kobroń Kamila

Kubacka Paulina

Lichosyt Karolina

Łuka Julia

Stopiak Gabriela

Szewczyk Wioletta