Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

II miejsce siatkarzy

IMG 1922p

W kolejnym dniu Licealiady Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w piłce siatkowej do rywalizacji stanęli chłopcy. Podobnie jak u dziewczyn o kolejności decydował bilans setów. Nasza drużyna po zaciętych meczach ostatecznie zajęła drugie miejsce i awansowała do rozgrywek powiatowych. Wielkie uznanie należy się chłopcom jak również trenerowi panu Wojciechowi Janiszewskiemu za zdobycie kolejnego pucharu do bogatej kolekcji naszych sukcesów. Należy wspomnieć iż nasze drużyny systematycznie awansują do mistrzostw powiatu, z których przywożą medale – również te mistrzowskie. Wielokrotnie w poprzednich latach z sukcesem reprezentowały powiat w dalszych rozgrywkach. Był również awans chłopców do „szóstki”  walczącej o mistrzostwo województwa.

Ostateczna kolejność:

  1. I Liceum Ogólnokształcące w Rabce-Zdroju
  2. Zespół Szkół w Lipnicy Wielkiej
  3. Zespół Szkół w Rabce- Zdroju
  4. Zespół Szkół w Jabłonce


Skład:

Czerwonka Szymon

Dziubek Jakub

Karkoszka Filip

Kuliga Paweł

Kwak Tomasz

Marzec Michał

Polaczek Dominik

Spiżewski Kacper

Stopiak Krystian

Stopiak Łukasz