Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Wycieczka do Fakro w Nowym Sączu.

Wycieczka do firmy Fakro  odbyła się 13 czerwca 2024 roku , uczestniczyło w niej 23 uczniów naszej szkoły z klas od pierwszej do trzeciej i trzech opiekunów nauczycieli zawodu przedmiotów budowlanych Pani Aneta Sproch , Pan Mirosław Smoleń i Pan Łukasz Piaskowy. Nasz pobyt w firmie Fakro bezpośrednio wiązał się ze wcześniejszymi ustaleniami przedstawiciela szkoły z pracownikami firmy Fakro, z Olimpiadą Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Krakowie , gdzie ponowiono zaproszenie do Fakro i zaproponowano szkolenie dla naszej szkoły.

Szkolenie odbyło się w naszej szkole i uczniowie uzyskali certyfikaty z montażu okien dachowych , jak i nauczyciele, którzy również brali udział w szkoleniu. Prowadzącym szkolenie był Pan Damian Szuba z firmy Fakro. Wycieczka i program pobytu szkoleniowego w Nowym Sączy przygotowała firma Fakro , obejmował on między innymi prezentację multimedialną „Witamy w firmie Fakro ”sala konferencyjna Inowacje A Następnie odbył się panel HR FAKRO dla Ciebie, kolejnym był panel Fundacji Pomyśl o przyszłości.

Po tych panelach tematycznych udaliśmy się na przerwę kawową. Po przerwie rozpoczęliśmy zwiedzanie zakładu Fakro na specyjalnie do tego celu przygotowanych meleksach, jak i częściowo pieszo. Później udaliśmy się na 1  piętro na salę ekspozycyjną produktów firmy Fakro i nowoczesnych rozwiązań firmy.

Następnie udaliśmy się na obiad który zorganizowała i zasponsorowała firma Fakro, i o 13.20 zakończyliśmy szkolenie i udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Uczniowie bardzo byli zadowoleni z tak dobrze i fachowo przygotowanej wycieczki wraz ze szkoleniem tematycznym , co może świadczyć o celowości i potrzebie organizacji takich wycieczek zawodo-znawczych.