Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

„ XVIII Siatkarski Turniej Walentynkowy Par Niekoniecznie Zakochanych”

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią i remontem hali sportowej wznowiliśmy cieszący się zawsze popularnością „Siatkarski Turniej Walentynkowy Par Niekoniecznie Zakochanych”. Do XVIII turnieju zgłosiło się 8 par (dziewczyna i chłopak). Po zaciętych eliminacjach, które rozegrano w dwóch grupach. do półfinału awansowały pary, które zajęły  pierwsze i drugie miejsca. Finały odbyły się w Dzień Świętego Walentego. Uczniowie całej szkoły kibicowali swoim faworytom. Po emocjonujących spotkaniach pierwsze miejsce wywalczyła para Natalia Górka i Kacper Moczoł, drugie Joanna Klapisz i Kamil Serwiński, a trzecie Amelia Kidoń i Kamil Pakos. Zwycięskie pary zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.