Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dnia 1 marca gościliśmy u nas uczniów ze szkół podstawowych z Lipnicy Wielkiej, Lipnicy Małej oraz Jabłonki, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Australii i Szwajcarii organizowanym przez naszą szkołę.

 Hasłem przewodnim III edycji tego konkursu było: Dbaj o swoje wykształcenie, nie popadnij w uzależnienie! Stąd, oprócz wykazaniem się wiedzą o Australii bądź Szwajcarii, uczestnicy rywalizowali również w mini quizie o uzależnieniach. Spośród 31 uczestników  wyłoniono 2 zwycięzców, którzy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Lipnicy Wielkiej.

Na wyniki konkursu językowego trzeba będzie jeszcze poczekać ale już dzisiaj wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że udział w tym konkursie dostarczył wiele pozytywnego i konstruktywnego doświadczenia, które będzie sprzyjać dalszej nauce języków obcych.