Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

12 IV 2013 r. - Wyjazd naszych uczniów do teatru

12 iv 2013 wyjazd naszych uczniow do teatru 2 20130507 1331398921Dnia 12.04.2013 grupa ,,teatromanów'' z naszej szkoły obejrzała spektakl ,,Mayday, czyli kapitalny masaż przepony'' w Teatrze Bagatela. Grupę zdominowali uczniowie z klas I i II.
Najpierw jednak poszliśmy pospacerowac po Rynku, podziwiając uroki Krakowa. Pogoda była ponura, ale nie zepsuło nam to humorów.
''Mayday'' to historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawił, że Mayday w Teatrze Bagatela został obejrzany i zagrany aż 1600 razy.
Wszystkim bardzo się podobało i już czekamy na następny wyjazd ! :)