Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

28 V 2013 r. - Zawody lekkoatletyczne w Rabce-Zdroju.

28 v 2013 r - zawody lekkoatletyczne w rabce-zdroju 1 20130603 111072031028 maja odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Rabce-Zdroju. Nasi uczniowie wywalczyli w nich aż 7 medali: trzy złote, trzy srebrne oraz jeden brązowy.
 
 
Złote medale zdobyli:
Dorota Stopiak - rzut oszczepem
Patryk Zahora - skok w dal
Szymon Broniszewski - rzut oszczepem
 
Srebrne medale zdobyli:
Dominika Lichosyt - rzut oszczepem
Szymon Broniszewski - pchnięcie kulą
Dominik Nowak - 1500 metrów
 
Brązowy medal zdobył:
Piotr Lichosyt - 1500 metrów

 

Pozostali uczniowie, kótrzy wzieli udział w zawodach to:
Monika Lichosyt, Julia Jasiura, Dominika Łabuz, Magdalena Kuliga, Dominika Kudzia, Katarzyna Bandyk, Dziubek Ewelina, Patrycja Kościelak, Agnieszka Kubacka, Kamila Klozyk, Robert Janowiak, Mateusz Dworszczak, Łukasz Cieluch, Rafał Bombol, Dawid Kowalczyk, Piotr Szczerbiak, Eryk Grzybacz, Bronisław Stopiak. 
Wszystkim uczniom, którzy wzieli udział w zawodach w Rabce-Zdroju serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.